Edgar Böckman vas

Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas
Edgar Böckman vas

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

EDGAR BÖCKMAN (1890-1981), vas,1940-tal, stengods, ristad dekor, delvis glaserad i vitt, signerad EB, höjd ca 26,5 cm

Kuntoraportti

643170

Päivämäärä:

2019-05-14