Edgar Böckman vas
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EDGAR BÖCKMAN (1890-1981), vas,1940-tal, stengods, ristad dekor, delvis glaserad i vitt, signerad EB, höjd ca 26,5 cm
Kuntoraportti
643170
Päivämäärä:
2019-05-14