Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr

Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr
Salongsgrupp i nyrokoko 3 dlr

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSGRUPP, nyrokoko, 3 dlr, omkring 1900-talets första hälft, mahogny, klädsel i plysch, bestående av: soffa, fåtölj samt soffbord, soffans bredd ca 180, soffbordets höjd ca 54, 90x50, klaffar á 30, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

643181

2019-05-14