Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i rostfritt stål, 2 hyllplan av glas, klotformade handtag i plast, höjd ca 63, 87x55 cm

Kuntoraportti

Glasskivor med avslag och repor

643191

Päivämäärä:

2019-05-14