Serveringsvagn
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i rostfritt stål, 2 hyllplan av glas, klotformade handtag i plast, höjd ca 63, 87x55 cm
Kuntoraportti
Glasskivor med avslag och repor
643191
Päivämäärä:
2019-05-14