Sidobord i rokokostil fanérade med mahogny
2019-05-14
643196
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1 par, nyrokoko, fanerade med mahogny, 1900-talets senare hälft, höjd ca 54, 50x36 cm
Bruksslitage