Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELARBORD, gustaviansk stil, omkring 1900-talets första hälft, dekor med kannelyr och pärlbård, fanerad med mahogny, höjd ca 65 cm, diameter ca 40

Bruksslitage

643199

2019-05-14