Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets början, klassicerande stil, vitmålad med förgyllda detaljer, höjd ca 90, 107x48 cm
Senare bemålad och omklädd, synliga limrester
643209
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här