Peter Dahl färglitografier Dansen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl, 90/250, bladstorlek 63x47 cm, oramade

643210

2019-05-14