Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustmotiv i månsken, signerad Bertel-Nordström, daterad 1935, olja på pannå, ca 38x45 cm

643226

2019-05-14