Mart Org oljemålning

Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MART ORG (född 1935): "Nattlysande moln i ovalt fönster", signerad och daterad 1965, olja på duk, 70x100 cm

643236

2019-05-17