Mart Org oljemålning

Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

6 000 SEK

MART ORG (född 1935): "Utsikt mot San Giorgio, Venezia", signerad och daterad 1966, olja på duk, ca 93x113 cm

643238

2019-05-17