Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets mitt, föreställande tremastad skonare, fernissat och bemålat trä, höjd ca 180, längd 180 cm
Bruksslitage, lösa delar
643250
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här