Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): "Insjölandskap", signerad och otydligt daterad, olja på duk, ca 22x32 cm

643251

2019-05-14