Sidney Lévine oljemålning

Sidney Lévine oljemålning
Sidney Lévine oljemålning
Sidney Lévine oljemålning
Sidney Lévine oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

SIDNEY LÉVINE: Bohuslän, signerad och daterad a tergo Sidney Lévine 2011, olja på duk, ca 49x54,5 cm

643253

2019-05-14