Konkret konst
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONKRET KONST (4 st): FRANK BADUR (Tyskland, född 1944), Georg Karl PFAHLER (1926-2002) osignerad, Edgar KNOOP (Tyskland, född 1936), Cunibert FRITZ (Tyskland, född 1937), kompositioner, 3 signerade och numrerade, färgserigrafier, bladmått ca 24x24, 29x29, 15x14 samt 20x20 cm,
643275
2019-05-14