Konkret konst

Konkret konst
Konkret konst
Konkret konst
Konkret konst
Konkret konst
Konkret konst
Konkret konst
Konkret konst

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONKRET KONST (4 st): FRANK BADUR (Tyskland, född 1944), Georg Karl PFAHLER (1926-2002) osignerad, Edgar KNOOP (Tyskland, född 1936), Cunibert FRITZ (Tyskland, född 1937), kompositioner, 3 signerade och numrerade, färgserigrafier, bladmått ca 24x24, 29x29, 15x14 samt 20x20 cm,

643275

2019-05-14