Slagbord England
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1800-tal, England, mahogny, höjd 72, 98x45 cm, en klaff á 45 cm, total längd 98x90 cm, en låda i sargen
Slitage, smärre skador, en klaff saknas. Nyckel medföljer till låda i sargen.
643280
2019-05-14