Sten Birger Rudnäs oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN BIRGER RUDNÄS (född 1932): ´´Blomsterståndet´´, signerad Rudnäs, olja på duk, ca 54x65 cm

643296

2019-05-21