Pokal med lock Simon Gate

Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate
Pokal med lock Simon Gate

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIMON GATE, pokal med lock, Orrefors 27, graverad dekor av dansande kvinnor, graverade bårder på pokalen och locket, signerad Orrefors S. Gate 425.27 A. Dissner(gravör Arthur Dissner), höjd med lock 24 cm

Kantlagning samt kantnagg

643300

2019-05-21