Klubbat för:
560 EUR
Utropspris
400 EUR
CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014) Blommor i vas, signerad samt daterad 1957, olja på duk, 41x65 cm
643305
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här