Gijs Papavoine ´´Castor´´ fåtölj
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GIJS PAPAVOINE, ´´Castor´´ fåtölj, ca 1950/80-tal, för Montis, klädsel i rött skinn, ben i palissander, sitthöjd ca 42, totalhöjd ca 101, 82x78 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor, märken
643306
Päivämäärä:
2019-05-15