Gijs Papavoine ´´Castor´´ fåtölj

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GIJS PAPAVOINE, ´´Castor´´ fåtölj, ca 1950/80-tal, för Montis, klädsel i rött skinn, ben i palissander, sitthöjd ca 42, totalhöjd ca 101, 82x78 cm

Kuntoraportti

Slitage, repor, märken

643306

Päivämäärä:

2019-05-15