Franskt 1800-tals skrivbord
Klubbat för:
7 000 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SKRIVBORD, Frankrike, sent 1800-tal, fanerad med mahogny, skinnbeklädd skrivskiva, 3 sarglådor, beslag och listverk förgylld brons, längd 185 cm, bredd 88 cm, höjd 76 cm.
Ställvis slitage och märken, lösa delar
643312
2019-05-20