Franskt 1800-tals skrivbord

Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord
Franskt 1800-tals skrivbord

Klubbat för:

7 000 EUR

Utropspris

2 000 EUR

SKRIVBORD, Frankrike, sent 1800-tal, fanerad med mahogny, skinnbeklädd skrivskiva, 3 sarglådor, beslag och listverk förgylld brons, längd 185 cm, bredd 88 cm, höjd 76 cm.

Ställvis slitage och märken, lösa delar

643312

2019-05-20