Ragnar Person palett

Ragnar Person palett
Ragnar Person palett
Ragnar Person palett
Ragnar Person palett

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

RAGNAR PERSON (1905-1993): Palett, 1940/50-tal, a tergo monogramsignerad RP samt märkt "Ragnar Person ,Palett -40-50-talet, Gåva", olja på plywood, ca 54x59 cm

PROVENIENS: Galerie Holm, Malmö

Kuntoraportti

643316

Päivämäärä:

2019-05-14