Steiff igelkottar

Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar
Steiff igelkottar

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

STEIFF IGELKOTTAR, 3 st, 1950-tal, betående av Mecki, samt 2 Micki, längd ca 19-25 cm

Knappar och etiketter finns, bruksslitage

643325

2019-05-15