Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
STEIFF IGELKOTTAR, 3 st, 1950-tal, betående av Mecki, samt 2 Micki, längd ca 19-25 cm
Knappar och etiketter finns, bruksslitage
643325
2019-05-15