Skrin i röd jaspis, sannolikt Ryssland

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, omkring 1900-talets mitt, sannolikt Ryssland, röd jaspis, förgylld dekor, höjd ca 9, 16x10 cm

Går ej att låsa

643327

2019-05-15