Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅTMOTOR, tillverkare British Seagull, 1900-talets mitt, längd ca 96 cm
Ej funkionstestad, slitage, bucklor
643329
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här