Sjömansarbete

Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete
Sjömansarbete

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖMANSARBETE, 1800-talets slut, oktogonal ask av trä med invändig dekor av snäckor, diameter 23 cm

Bruksslitage, lösa snäckor, slitage, sprickor

643331

2019-05-14