Damskrivbord jugend 1900-talets början

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, två lådor i sarg, 4 små lådor i uppsats, senare bemålat i vitt, höjd ca 99, 91 x 61 cm

Slitage, repor, märken

643351

2019-05-21