Solur

Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLUR, 1900-talets andra hälft, smide och koppar, höjd ca 90 cm

Slitage

643394

2019-05-14