Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-talets andra, beslag i mässing, faner i mahogny, höjd ca 82, 105x52 cm
Renoverad och kompletterad, nyckel saknas
643404
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här