Eugen Taube oljemålning

Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning
Eugen Taube oljemålning

Klubbat för:

620 EUR

Utropspris

600 EUR

EUGEN TAUBE (1860-1930) Kvällsrodnad, signerad, olja på duk, 48x29 cm

643408

2019-05-20