Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
TEATERAFFISCHER, 2 st, 1950-tal, Vasan, "Silverbröllop" och "Ia fton hjältar", tryck, ca 38x46 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
En med sprucket glas
643412
2019-05-14