Teateraffischer Vasateatern

Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

TEATERAFFISCHER, 2 st, 1950-tal, Vasan, "Silverbröllop" och "Ia fton hjältar", tryck, ca 38x46 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

En med sprucket glas

643412

2019-05-14