Teateraffischer Vasateatern

Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TEATERAFFISCHER, 3 st, 1950-tal, Vasan, "Arthur Miller´s Priset", "I afton Hustruleken" och "Vad vet mamma om kärlek", ca 39x46 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Gulnade

643416

2019-05-14