Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: ´´La parie de campagne´´, ur "Derrière le Miroir", 121-122, monogramsignerad och daterad i trycket, färglitografi, 37,5x50,5 cm
Sedvanligt mittveck
643425
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här