Fernand Léger färglitografi

Fernand Léger färglitografi
Fernand Léger färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: ´´La parie de campagne´´, ur "Derrière le Miroir", 121-122, monogramsignerad och daterad i trycket, färglitografi, 37,5x50,5 cm

Sedvanligt mittveck

643425

2019-05-23