Royal Copenhagen Moccaservis

Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis
Royal Copenhagen Moccaservis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIG DANSK, moccakoppar, kuvertaskfat, 13+13, porslin, Danmark, 1900-talets första hälft, polykrom dekor av blommor, ränder i guld, 444/8562, 1221/1505, diameter ca 7-12 cm

Smärre slitage

643432

2019-05-14