Klubbat för:
860 EUR
Schätzwert
1 000 EUR
Beschreibung
ADOLF BAUMGARTNER-STOILOFF (1850-1924) Hamnvy, signerad, olja på duk, 67x102 cm
Zustandsbeschreibung
643460
2019-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner