Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
150 EUR
INA COLLIANDER (1905-1985): "Den tomma katedralen", signerad samt daterad -58, träsnitt, II 7/10, 38,5x26,5 cm
643466
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här