Klubbat för:
100 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
INA COLLIANDER (1905-1985): "Den tomma katedralen", signerad samt daterad -58, träsnitt, II 7/10, 38,5x26,5 cm
Zustandsbeschreibung
643466
2019-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner