Ina Colliander

Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander
Ina Colliander

Klubbat för:

100 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

INA COLLIANDER (1905-1985): "Den tomma katedralen", signerad samt daterad -58, träsnitt, II 7/10, 38,5x26,5 cm

Zustandsbeschreibung

643466

2019-05-14