Figurin Lisa Larson

Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson
Figurin Lisa Larson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), i form burk med lock, Gustavsberg 1996, dekor av badande man och kvinna, signerad och daterad Lisa L -96, K-sudion, Gustavsberg, Sweden, stengods, höjd ca 18 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas

643468

2019-05-31