Figurin Lisa Larson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), i form burk med lock, Gustavsberg 1996, dekor av badande man och kvinna, signerad och daterad Lisa L -96, K-sudion, Gustavsberg, Sweden, stengods, höjd ca 18 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas
643468
2019-05-31