Klubbat för:
2 700 EUR
Utropspris
1 300 EUR
SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-talets andra hälft, förgylld och bronserad, krön med medaljong, två ljusarmar, höjd 104 cm, bredd 54 cm.
Åldersrelaterat slitage, små skador
643470
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här