Gustaviansk spegellampett

Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett

Klubbat för:

2 700 EUR

Utropspris

1 300 EUR

SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-talets andra hälft, förgylld och bronserad, krön med medaljong, två ljusarmar, höjd 104 cm, bredd 54 cm.

Åldersrelaterat slitage, små skador

643470

2019-05-20