Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARNE NORELL, soffa j, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, sitthöjd ca 38, soffans längd ca 198 cm
Slitage, fläckar, en lös knapp
643485
2019-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här