Färglitografi efter Marc Chagall

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MARC CHAGALL (1887-1985), efter: "La lutte de Jacob et du l´Ange", faksimilsignatur, numrerad 35/500, tryckt av REArt Prod 1995, dagermått ca 60x44 cm

Zustandsbeschreibung

643512

2019-05-17