Matservis Fraureuth

Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth
Matservis Fraureuth

Klubbat för:

6 400 SEK

4 000 SEK

MATSERVIS, ca 104 dlr, Fraureuth, handmålad blomsterdekor med förgyllning, målarsignatur Bu, bestående av: 33 mattallrikar (24,5 cm), 18 mellantallrikar (18,5), 17 assietter (16,5), 18 djupa (24,5), karotter med lock 1 par+1, uppläggningsfat 52x36, 4 uppläggningsfat (diameter 33 cm), salladierer 1 par, 6 uppläggningsskålar, såssnipor 1 par

10 talet nagg på tallrikar

643513

2019-05-14