Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STEGPALLAR,1950-60-tal, trä och metall, höjd ca 64 cm vardera
Bruksslitage, 1 pall saknar en plast fot
643515
2019-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här