Stegpall

Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEGPALLAR,1950-60-tal, trä och metall, höjd ca 64 cm vardera

Bruksslitage, 1 pall saknar en plast fot

643515

2019-05-15