Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
JARDINIÈRE, majolika, 1800-talets slut, nyrenässans, med hänklar i form av sjöhästar, dekor i relief av bladbård, glaserad i gredelin, längd ca 27, höjd 12 cm
Krackelering
643520
2019-05-18