Carl Larsson litografiskt tryck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Omkring kaktusen", signerad i trycket, litografiskt tryck, bladstorlek 57x37 cm

643522

2019-05-18