Gruvlykta lanterna och lykta

Gruvlykta lanterna och lykta
Gruvlykta lanterna och lykta
Gruvlykta lanterna och lykta
Gruvlykta lanterna och lykta
Gruvlykta lanterna och lykta
Gruvlykta lanterna och lykta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANTERNA, GRUVLYKTA, LYKTA, 1900-tal, koppar, mässing och plått, höjd ca 22-28 cm

Slitage

643523

2019-05-15