Alexei Michailovich Korine

Alexei Michailovich Korine
Alexei Michailovich Korine
Alexei Michailovich Korine
Alexei Michailovich Korine
Alexei Michailovich Korine
Alexei Michailovich Korine
Alexei Michailovich Korine
Alexei Michailovich Korine

Klubbat för:

2 600 EUR

Utropspris

2 000 EUR

ALEXEI MICHAILOVICH KORINE (1865-1923) Pojkar vid stranden, signerad, olja på pannå, 23x33 cm

643546

2019-05-20