Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Marin bataljscen, otydligt signerad, olja på duk, ca 62x92 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, tryckskador
643568
2019-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner